Tarz Okey

Tarz Okey

Tarz okey bir online okey sitesi olarak tanımlanabilir. İşlem akışının güvenliği ile ön plana çıkan platformlar arasındadır. Kişilerin online olarak bu geleneksel oyuna sorunsuz bir biçimde bağlantı kurması için tüm önlemler alınmıştır.

Okey oyununu online şekilde oynarken özellikle seçmiş olduğunuz siteye dikkat etmeniz gerekmektedir. Seçmiş olduğunuz sitenin oyun akışını görsel manada seçkin bir biçimde destekler nitelikte olduğunun bildirilmesi lazımdır. Sunulan oyun akışında güvenlik denetiminin hangi ek güvenlik önlemleri ile alındığını da analiz etmelisiniz.

Okey Oyun Kuralları

Tarz okey üzerinden oyun akışına katılım sağlamadan önce oyunun temel kuralları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Bu oyunda 106 adet taş bulunmaktadır. Dahil olduğunuz okey türüne göre hangi numaraya ve hangi dizilime sahip olmanızın sonrasında elin açılacağına karar verilmektedir.  Oyun kapsamında her perin en az 3 taştan oluşması gerekmektedir. Aynı renklerden, aynı sayılardan, ya da farklı renklerden sıralı şekilde per yapmanıza olanak verilmektedir. Okey oyununda kurallara hakim olmadan bağlantı kurmamanız ve harcama yapmamanız için eğlencesine oyna şeklinde seçenekler de mevcuttur.

Oyun kurallarını kabul etmenizin sonrasında, oyun akışına zaman kaybetmeden bağlantı adımını tamamlamak için doğru noktada bulunuyorsunuz. Bu oyun sitesinde hangi oyun masasında kaç kişilik müsait alan olduğuna dair de bilgilendirmeler yapılmaktadır. Okey oyun kurallarına ilişkin sorun meydana gelmemesi için sitede Türkçe dil desteği ile bilgilendirmeler sunulmaktadır. Kuralların takibinin sorumluluğu kullanıcılara aittir.

Tarz Okey; Okey Oyununda Hile

Tarz okey oyununda hile uygulanması online ve lisanslı olan sitelerde mümkün değildir. Kişilerin hile uygulaması fark edildiği anda sistem hesabı kalıcı olarak askıya alma hakkını saklı tutmaktadır. Hile uygulayan kişilerin hesapları bir daha aktive edilmemek üzere sistemden silinmektedir. Hile uygulayan kişilerin hesaplarının kapatılmasının yanı sıra bakiyeleri de sıfırlanmaktadır. Bu kişilerin platformlarda yeniden hesap sahibi olmasının engellenmesi için hesap bilgileri de askıya alınmaktadır. Hile uygulayan kişilerin hesapları kalıcı olarak bloke olacaktır.

Okey oyununda hile uygulamanıza gerek kalmadan bu oyun kapsamında geçerli olan stratejiler üzerinden süreci devam ettirebilirsiniz. Yer ve zaman sınırlamaları olmaksızın bağlantı kurarken aynı zamanda sunulan strateji örnekleri ile kazanımınızı artırabilirsiniz. Çifte gitmek bunlardan sadece bir tanesidir. Bu konu ile alakalı hazırlanan forum yazılarına göz atarak da hangi kullanıcının sürece ilişkin ne yorum yaptığına dair fikir sahibi olma hakkınız olacaktır.

Okey Eğlencesine Oyna Oyun Modu

Tarz okey sitesinde kişilerin eğlencesine oyna seçeneğinden de istifade etmesine olanak verilmektedir. Bu şekilde oyun akışından istifade ederken bakiye harcamayacaksınız. Bakiyenizi riske atmadan erişim adımını yerine getirmenize fırsat verilmektedir. Eğlencesine Oyna seçeneklerinden istifade ederek deneyim elde etmenizin sonrasında gerçek oyun moduna geçiş yapılmasına da olanak verilmektedir. Bu oyun modu Play For Fun olarak da tanımlanmaktadır.

Tarz Okey; Okey Oyununda Bonus Kullanımı

Tarz okey kapsamında mevcut olmasa dahi, farklı okey oyun sitelerinde katılım sağlayan kişilerin bonus olanaklarından istifade etmesine olanak verilmektedir. Bonus olanakları sayesinde bakiyenizi destekleme fırsatını da elde edebilirsiniz. Bonus olanaklarından istifade ederken kişilerin her seferinde hesabına en fazla sadece 1 adet promosyon tanımlama hakkının olduğu da belirtilmelidir. Bonus kullanım aşamasında kişilerin özellikle bazı sitelerde getirilen çevrim kurallarına da dikkat etmesi gerekmektedir. Bonus tanımlanan hesaplarda nakit çekim yapabilmek ve hesabı da yeni bir promosyona hazır bir hale getirebilmek için kesinlikle çevrim adımının tamamlanması gerekmektedir.

Tarz Okey; Mobile Okey

Okey oyunundan kişilerin mobile sistem üzerinden erişim sağlamasına olanak verilmektedir. Okey oyun akılında mobile sistemi hem uygulamalar hem de arama motorları üzerinden tamamlayabilirsiniz. Okey oyun akışında mobile sistemde yer ve zaman sınırlaması olmadan oyunun bu seçkin akışından istifade etmenize fırsat verilmektedir. Mobile sistemde kişilerin bağlantı kurdukları cihaz ya da ağ bağlantısından kaynaklanan bir sorun meydana gelmemesi için sitenin belirttiği unsurlara dikkat ederek cihaz ve internet ağ bağlantısı seçimini yapması gerekmektedir.

S.S.S

Okey oyununda hile uygulanabilir mi?

Online olarak bağlandığınız sitelerde hile uygulamak mümkün olmayacaktır. Hile uygulandığı anda kişilerin hesapları IP numaraları üzerinden tespit edilerek direkt olarak engellenmektedir.

Okey oyununda kaç adet taş üzerinden oyun oynanmaktadır?

106 adet taş üzerinden oyun oynanmaktadır. Online sitelerde taş karıştırma ve hizmet gibi zorunlulukların olmaması memnun etmektedir.

İlginizi Çekebilir; 

https://www.guildgreyshkul.com/betvole-rulet-nasil-oynanir-canli-rulet-oyna

https://www.guildgreyshkul.com/perabet-rulet-nasil-oynanir-canli-rulet-oyna

https://www.guildgreyshkul.com/sekabet-rulet-nasil-oynanir-canli-rulet-oyna