Dünya Kupası Kazandırmaya Devam Ediyor

Dünya Kupası Kazandırmaya Devam Ediyor

Her zaman kazandıran Bets10 sitesinden tam 450.000 TL ödül kazanmak ister misiniz? O zaman hemen kampanya konusunda sizlere bilgi vermek ve Bets10 dünya kupası turnuvası hakkında bilgilendirmek isteriz. Aslında bu kampanya 2 kısımdan oluşmaktadır. 1. Kısım olan kampanya 21 kasım – 2 Aralık arasında yani grup aşaması ve de 1.Tur maçlarında geçerli olan alandır. Öte yandan da 2. Kısım ise son 16 ve final için geçerli olan 3 Aralık ile 18 Aralık tarihlerin de olan kısımdır.

Bu anlamda üyelerin dünya kupası konusunda 2 farklı turnuva olacağını bilmeleri gerekiyor. İlk turnuvada toplam olarak 150 bin TL ödül dağıtılacaktır ve aynı zamanda grup maçlarını kapsayacak bir durumdur. Öte yandan da ikinci olan turnuva ise grup maçlarından sonrası için geçerlidir ve burada da ödül 300 bin TL olacaktır. Yani sizleri toplamda 450.000 TL ödül bekliyor olacak.

Dünya Kupası Kazandırmaya Devam Ediyor

Biraz daha detay verecek olursak da, ilk turnuvada ilk 100 kişi sitemizden ödül olacak. Bets10 Bonus kampanya sayfasında aynı zamanda site içinde kampanyaya katıl tuşuna bastıktan sonra minimum 100 TL’lik (canlı ya da maç öncesi) alanında en düşük 1.50 oranı ile sizler de hemen kupon hazırlayın. İşte bu turnuvada kuponlarından kazanacağınız puanlarla yarışmaya dahil olacaksınız. Bu anlamda da puanı yüksek olan ilk 100 kişi toplamda 150binTL’lik ödülü kendi aralarında paylaşıyor olacaktır.

Bu durum ikinci turnuvada da aynı şartlar altında geçerli olacaktır ancak burada işin püf noktası ise sadece orada 100’e değil aynı zamanda ilk 250’ye ödül olacaktır. Bets10 Bonus kampanya sayfasında sizler de bu anlamda kampanyaya katıl tuşuna basıldıktan sonra bahsettiğimiz üzere en az 100 TL’lik (canlı ya da maç öncesi), en düşük 1.50 oranı ile kuponu hemen hazırlayın. Bu turnuvada kuponlarından kazanacağınız puanlarla yarışacaksınız. Puanı gerçek anlamda en yüksek olan ilk 250 kişi de toplamda 300binTL’lik ödülü aralarında paylaşacak.

Kampanya Sonrası Finansal İşlemler Bets10

Peki kazandınız diyelim o zaman bets10 dünya kupası turnuvası kapsamında sitemizin finansal işlemlerine bir bakmak gerekiyor. Genel anlamda Bets10 sitemizin para yatırma ve aynı zamanda para çekme işlemlerinde gerçekten de sıkıntısız bir yapıda sizi beklediğini göreceksiniz. Yani her açıdan gerçekten de güvenli olan para çekme yöntemlerini sizler de değerlendirerek anında sitemizden kazandığınız paraları hemen hesabınıza aktarabilir bir yandan da son derece sistemli bir şekilde bu işlemleri de kullanabilirsiniz.

Aslında bu anlamda bakıldığında sitemizin ülkemizde de faaliyette olan birçok banka ile çalıştığını ve onlarla da aslında eş zamanlı yöntemleri kullandığını söyleyebiliriz. Sitemizin bir yandan da genel yapısı ve aynı zamanda da sistemi üzerinden yapacağınız nakit işlemlerinde sitemiz sizler de her zaman güvenilirsiniz. Son derece güvenilir ve aynı zamanda kaliteli bahis oluşumunu siz de Bets10’daki sistemden çok daha hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizin aynı zamanda da SSL şifreleme sertifikasına sahip olması da gerçekten de öneme alınacak bir durumdur.

Genel Değerlendirme

Bets10’da kurulan iletişim sayesinde sizler de sitemizi güvenilir şekilde kullanacak ve de site üzerinde bulunan müşteri destek hattı ile site içinde yaşamış olduğunuz tüm sorunları da aslında ortadan kaldıracaksınız. Aynı zamanda Bets10 bonus konusunda da yine bu anlamda siz de hemen çok daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Bu anlamda da gerekli olan sorunları her zaman müşteri hizmetlerine siz de ilettiğiniz zaman hemen onlarda da devreye girecek ve de sorunların ortadan kalkmasını sağlayacaklardır.

Bunun dışında yine sitemizde olanlar ve de dünya kupası kampanyaları gibi bilgileri de her zaman hem de aktif bir şekilde de sitemiz üzerinden sizler de öğrenebilirsiniz. Kaliteli bir yandan da kazandıran sistem üzerinden kupon yaparken her zaman sitemize güvenebilir ve ayrıca da kazanabilirsiniz. Bu anlamda sitemizin güvenli olduğunu ve gerçekten de özel olduğunu site içinde siz de hemen anlayacaksınız. Öte yandan da bahsettiğimiz gibi birçok farklı olan kampanya sayesinde de kazanmaya devam edeceksiniz. Daha fazla bilgi istemeniz durumunda da sözünü ettiğimiz üzere hemen müşteri destek hattına sizler de ulaşabilirsiniz.